DRĄŻEK ROZPOROWY EASY FITNESS

Ponadprzeciętna wytrzymałość – produkt wykonano z wysokiej jakości stali

Pełna wygoda – drążek rozporowy Easy Fitness można łatwo zamontować na framudze drzwi. Posiada antypoślizgowe rączki umożliwiające wygodny chwyt i bezpieczny trening.

Dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb – drążek wykonano w dwóch wariantach kolorystycznych o różnym rozmiarze. W zależności od wyboru produktu będziesz w stanie zainstalować go na drzwiach o szerokości od 63 cm aż do 120 cm.

Opis produktu:

Drążek rozporowy renomowanej polskiej marki Easy Fitness to jedyny w swoim rodzaju przyrząd umożliwiający intensywny trening górnych partii mięśni ciała.

Dzięki drążkowi poprawisz siłę i wytrzymałość, wzmocnisz ramiona oraz plecy a nawet mięśnie brzucha.

Produkt wykonano ze stali z rączkami pokrytymi antypoślizgowym materiałem, zapewniającym bezpieczeństwo podczas wykonywania ćwiczeń.

W zależności od Twoich preferencji oraz dostępnej szerokości drzwi możesz wybrać wariant srebrny (szerokość framugi od 63 cm do 96 cm) lub wariant czarny (od 80 cm do 120 cm).

Zastosowanie produktu:

– trening w domu

– trening siłowy

– trening funkcjonalny

– elementy treningu gimnastycznego

Korzyści z wykorzystania produktu:

– poprawa siły i wytrzymałości

– poprawa siły ramion i pleców

– wzmocnienie mięśni brzucha

Produkt wykonano z najwyższej jakości stali, która zapewnia długotrwałą możliwość korzystania z przyrządu. Drążek rozporowy dzięki zastosowaniu gumowych końcówek nie porysuje framug drzwi podczas montażu, czy demontażu,

Drążek wykorzystywany jest do poprawy ogólnej kondycji fizycznej oraz wspiera rozwój górnych partii mięśni ciała. Dzięki intensywnym treningom na drążku jesteś w stanie zadbać o wspaniale wyrzeźbioną sylwetkę, mocne ramiona i plecy.

Drążki rozporowe możesz łatwo zamontować na framudze drzwi oraz bardzo szybko je zdjąć – a wszystko to bez użycia jakichkolwiek narzędzi.