EKSPANDER GUMOWY POJEDYNCZY EASY FITNESS

Szerokie spektrum zastosowania – ekspandery Easy Fitness wykorzystywane są w trakcie treningów ogólnorozwojowych oraz podczas rozciągania.

Ponadprzeciętna wytrzymałość – produkt wykonany jest  z najwyższej jakości gumy lateksowej zapewniającej optymalną elastyczność.

Dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb – ekspander pojedynczy (resistance tube) jest dostępny w 3 wersjach oporu  – tylko od Ciebie zależy intensywność i jakość treningów.

Kompaktowe rozmiary – Easy Fitness Resistance Tube to produkt kompaktowy i bardzo lekki. Bez problemu zwiniesz go i zmieścisz w podręcznym plecaku.

Opis Produktu:

Ekspander pojedynczy renomowanej polskiej marki Easy Fitness to produkt bardzo kompaktowy i lekki, przeznaczony do treningu motorycznego, rozgrzewki i rehabilitacji.

Produkt wytworzono lateksu wysokiej jakości, a ergonomiczne rączki wykonane z antypoślizgowej pianki umożliwią wygodne i bezpieczne korzystanie z urządzenia. Ekspander łatwo zwiniesz i schowasz nawet do niewielkiej torebki bądź plecaka, dzięki czemu produkt możesz mieć zawsze pod ręką.

Zastosowanie produktu:

– trening medyczny

– rozgrzewka

– przygotowanie motoryczne

– rehabilitacja

Korzyści z wykorzystania produktu:

– aktywacja mięśni

– poprawa siły

– poprawa wytrzymałości

– wzmocnienie słabych partii mięśni

– przywrócenie prawidłowych wzorców ruchu

Każdy Ekspander posiada swoją unikatową siłę oporu, która umożliwi dostosowanie produktu do potrzeb naszego organizmu. Produkt wyposażony jest w uchwyty, które ułatwiają wykonywanie treningu siłowego – podczas wykonywania ćwiczeń bez problemu przytrzymamy produkt zarówno dłonią jak i stopą.

Ekspandery Easy Fitness  wykonane są z najwyższej jakości lateksu, który nie przywiera do skóry, jest antypoślizgowy i bardzo wytrzymały. Produkt jest bardzo elastyczny oraz trwały – umożliwi systematyczny i intensywny trening przez długi okres użytkowania.

Nasz produkt zajmuje niewiele miejsca. Możesz go bez problemu zwinąć, schować do torebki albo podręcznego plecaka i mieć zawsze pod ręką