GUMA MINI BAND EASY FITNESS SET

Szerokie spektrum zastosowania – rozgrzewka, rehabilitacja, trening. Taśmy z zestawu Mini Band wykorzystać można przy każdej aktywności fizycznej.

Wysoka wytrzymałość – produkt wykonany jest w z najwyższej jakości lateksu zapewniającego optymalny poziom elastyczności i wytrzymałości.

Dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb – Easy Fitness Mini Band Set to zestaw taśm treningowych o różnej sile oporu – tylko od Ciebie zależy intensywność i jakość treningów.

Opis produktu:

Taśmy Mini Band renomowanej polskiej marki Easy Fitness to jedyny w swoim rodzaju produkt wykorzystywany zarówno podczas rehabilitacji jak i intensywnego treningu.

Gumy Mini Band wykonane są  z najwyższej jakości lateksu w trzech wariantach oporu – dzięki czemu Nasz produkt można dostosować bezpośrednio do indywidualnych potrzeb.

Dzięki produktowi aktywujesz mięśnie, przywrócisz prawidłowe wzorce ruchu, wzmocnisz i wysmuklisz wybrane partie mięśni.

Easy Fitness Mini Band występuje w 4 kolorach:

fioletowym – opór lekki

niebieskim – opór średni

szarym – opór wysoki

czarnym – opór najwyższy

Do taśm dołączony jest woreczek.

Zastosowanie produktu:

– trening medyczny

– rozgrzewka w treningu

– przygotowanie motoryczne

– rehabilitacja

Korzyści z wykorzystania produktu:

– aktywacja mięśni

– poprawa siły

– poprawa wytrzymałości

– wzmocnienie słabych partii mięśni

– przywrócenie prawidłowych wzorców ruchu

Każda guma posiada swoją unikatową siłę oporu, która umożliwi dostosowanie produktu do potrzeb naszego organizmu. W skład zestawu wchodzą 4 gumy o różnej sile oporu, które można wykorzystywać pojedynczo, bądź łącząc ze sobą i  zwiększając trudność w wykonywaniu ćwiczeń.

Taśmy w zestawie Mini Band wykonane są z najwyższej jakości lateksu, który nie przywiera do skóry, jest antypoślizgowy i bardzo wytrzymały. Produkt jest bardzo elastyczny oraz trwały.