GUMA POWER BAND PRO EASY FITNESS

Szerokie spektrum zastosowania – taśmy Power Band wykorzystać można do intensywnych treningów siłowych do poprawy dynamiki i aktywacji mięśni.

Ponadprzeciętna wytrzymałość – produkt wykonany jest  z wysokiej jakości lateksu. Bardzo wytrzymały i elastyczny.

Dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb – Gumy Power Band są dostępne w 3 poziomach oporu oraz szerokości – tylko od Ciebie zależy intensywność i jakość treningów.

Kompaktowe rozmiary  – Easy Fitness Power Band to produkt kompaktowy i bardzo lekki. Bez problemu zwiniesz go i zmieścisz w podręcznym plecaku.

Opis Produktu:

Taśmy Power Band renomowanej polskiej marki Easy Fitness to jedyny w swoim rodzaju produkt, wykorzystywany przy rozgrzewce, aktywacji mięśni jak i wspomagająco w wielu rodzajach treningu.

Dzięki gumie Power Band poprawisz siłę i wytrzymałość, wzmocnisz i aktywujesz mięśnie oraz przywrócisz prawidłowe wzorce ruchu.

Taśmy wykonane są  z wysokiej jakości lateksu w trzech wariantach oporu:

opór normalny – kolor fioletowy

opór ciężki – kolor niebieski

opór bardzo ciężki – kolor czarny

Zastosowanie Produktu:

– trening medyczny

– rozgrzewka w treningu

– przygotowanie motoryczne

– rehabilitacja

Korzyści z wykorzystania produktu:

– aktywacja mięśni

– poprawa siły

– poprawa wytrzymałości

– wzmocnienie słabych partii mięśni

– przywrócenie prawidłowego wzorca ruchu

Gumy Power Band wykorzystywane są do wielu ćwiczeń z zakresu rozgrzewki jak i treningu właściwego.  Produkt charakteryzuje się bardzo szerokim zakresem wykorzystania, a jego uniwersalność odzwierciedla olbrzymia popularność.

Każda taśma posiada swoją unikatową siłę oporu, która umożliwi dostosowanie produktu do Twoich potrzeb. Aby poprawić dynamikę zalecane jest korzystanie z taśmy purpurowej o średniej sile oporu – podczas wykonywania ćwiczeń siłowych należy dostosować opór do swoich  możliwości.

Taśmy Easy Fitness Power Band wykonane są z wysokiej jakości lateksu, który nie przywiera do skóry, jest antypoślizgowy i wytrzymały. Produkt jest elastyczny oraz trwały – umożliwi systematyczny i intensywny trening przez długi okres użytkowania.

Nasz produkt zajmuje niewiele miejsca. Możesz go bez problemu zwinąć, schować do torebki albo podręcznego plecaka i mieć zawsze pod ręką.