HANTLA KETTLEBELL EASY FITNESS

Hantla Kettlebell Easy Fitness  to produkt, który ma bardzo szerokie spektrum zastosowania. Dzięki niemu wzmocnisz mięśnie, poprawisz koordynację ruchową oraz ogólną kondycję fizyczną

Trwałość i wygoda użytkowania – Hantla Kettlebell Easy Fitness wykonana jest z mocnego i odpornego na uszkodzenia żeliwa. Posiada dużą rączkę, co zdecydowanie ułatwia przeprowadzenie każdego rodzaju treningu. Dół hantla jest odpowiednio wyprofilowany. Ma to uniemożliwić jakąkolwiek zmianę położenia i zapewnić stabilność.

Szeroki wybór – W sprzedaży, dostępny jest pełen wachlarz wagowy od 4 do 24 kg. Umożliwia to trening zarówno osobom początkującym jak i zaawansowanym

Bezpieczeństwo– Hantla ma matowe wykończenie, dzięki czemu nie ucieka z dłoni podczas nawet najbardziej intensywnych ćwiczeń. Dodatkowo nie obciera naskórka, co zwiększa komfort w jej użytkowaniu.

Wypracowanie górnych partii ciała: do wymarzonego poziomu. Dzięki pracy z hantlą możesz wykonać trening bardzo trudno dostępnych mięśni.

Trening zawsze tam, gdzie potrzebujesz: niezależnie od metrażu. Nawet w bardzo małej i ciasnej przestrzeni, nie będzie problemu z wykonaniem ćwiczeń.

Doskonałą jakość: wynikającą z idealnej kompozycji oraz wykorzystanych materiałów. Ciesz się swoim urządzeniem jeszcze dłużej!

Wybierz trening jakiego potrzebujesz

Praca na hantlach to jedno z bardziej intuicyjnych i podstawowych ćwiczeń, jakie dostępne są dla każdego. Nie oznacza to jednak, że technika nie ma tu żadnego znaczenia. Dobrze wypracowane fundamenty pozwalają na osiąganie coraz bardziej spektakularnych sukcesów. Warto więc, od czasu do czasu, wrócić do ćwiczeń z hantlami. Wbrew pozorom, dzięki tego rodzaju aktywności, mamy szansę na wypracowanie niedostępnych na innych urządzeniach partii mięśni. Zastanów się zatem co jest niezbędne i wybierz wyjątkowe hantle Kettlebell od Easy Fitness.

Doskonała do ogólnorozwojowego treningu górnych części ciała, takich jak plecy, barki czy klatka piersiowa. Z jej wykorzystaniem, wypracujesz triceps oraz biceps do wymarzonego poziomu. Dzięki możliwości wyboru wagi obciążenia, można świetnie dopasować ją do swoich indywidualnych potrzeb. Z hantlą wykonasz efektywny trening niezależnie od ilości posiadanego miejsca.