HANTLA KETTLEBELL EASY FITNESS

KETTLEBELL EASY FITNESS to rdzeń wykonany z twardej masy bitumicznej powlekany tworzywem PVC – z szerokim uchwytem i płaską powiększaną podstawą oraz czytelnym oznaczeniem wagi.

Szeroki uchwyt powlekany PVC zapewnia pewny chwyt bez poślizgu, płaska wygodna podstawa ułatwia odstawianie hantli na podłodze i sprawia, że kettlebell nie przewraca się. Dodatkowo, kettle posiadają łatwe w odczytaniu oznaczenie wagi. Te udogodnienia ułatwiające trening, sprawiają, że to sprzęt odpowiedni dla początkujących i półprofesjonalistów, oczekujących wysokiej funkcjonalności w przystępnej cenie.

KETTLEBELL EASY FITNESS występują w 9 różnych wersjach od 4 do 20 kg. Od wagi hantli zależy jej rozmiar – średnica i wysokość kuli a także szerokość i średnica uchwytu.

Zastosowanie produktu:

Trening z obciążeniem typu kettlebell to ogólnorozwojowy trening funkcjonalny zwiększający siłę i wzmacniający wytrzymałość całych partii mięśni: pleców, nóg, brzucha, barków, klatki piersiowej, rąk. Charakterystyczną cechą takiego treningu jest angażowanie dodatkowych mięśni, które na ogół nie są angażowane w przypadku izolowanego treningu siłowego. Oprócz zwiększenia sprawności i siły pozwala na intensywne spalanie tłuszczu w sesjach interwałowych.