KÓŁKA GIMNASTYCZNE EASY FITNESS

Szerokie spektrum zastosowania – produkt wykorzystywany jest podczas ćwiczeń gimnastycznych, ułatwia i intensyfikuje wykonywanie treningu.

Dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb – do obręczy dołączone są pasy, za pomocą których ustalić możesz odpowiednią długość w zależności od rodzaju treningu, który chcesz wykonać.

Kompaktowe rozmiary – Kółka Easy Fitness są lekkim produktem, który wraz z pasami zajmuje niewiele miejsca. Produkt łatwo możesz złożyć i zabrać ze sobą wszędzie.

Kółka gimnastyczne renomowanej polskiej marki Easy Fitness to produkt wspierający i intensyfikujący każdy rodzaj treningu bazującego na pracy z masą swojego ciała jak np. gimnastyka czy kalistenika. Dzięki kółkom zwiększysz stabilizację, koordynację, siłę, moc i wytrzymałość.

Wspomaga trening koordynacyjny oraz siłowy. Obręcze wykonano z twardego drewna natomiast pasy z bardzo wytrzymałego, odpornego na przerwania i przetarcia materiału, dzięki czemu wykonując trening na naszym przyrządzie masz gwarancję bezpieczeństwa oraz stabilności.

– trening gimnastyczny

– trening z masą własnego ciała

– trening w domu

Korzyści z wykorzystania produktu:

– zwiększenie stabilizacji i koordynacji

– zwiększenie siły i mocy

– zwiększenie wytrzymałości

– pobudzenie układu nerwowo-mięśniowego