ECO MATA DO JOGI EASY KOREK

ECO MATA DO JOGI EASY KOREK NATURAL została wykonana z wysokiej jakości wytrzymałego, ekologicznego materiału. Wierzchnia warstwa wykonana z korka, który ma właściwości antybakteryjne. Nie wchłania nieprzyjemnych zapachów. Materiał z którego została wykonana, nie powoduje żadnych alergii. Spód maty wykonany z pianki TPE.  Mata jest w  100% biodegradowalna oraz ekologiczna.

Dzięki wysokiej gęstości materiału TPE, mata premium o grubości 5 mm zapewnia wygodną amortyzację kręgosłupa, bioder, kolan i łokci na twardych podłożach.

Mata występuję w trzech wersjach kolorystycznych: czarnym, niebieskim oraz zielonym.

Zastosowanie produktu:

Idealnie sprawdza się podczas:  praktykowania jogi, pilates czy ćwiczeń fitness. Bardzo pomocna w treningu brzucha, dobrze podpiera plecy przy ćwiczeniach takich jak scyzoryki, skręty z piłką, brzuszki.

Dane techniczne:

– tworzywo:
* wierzch: ekologiczny korek
* spód: pianka TPE
– wymiary:
* długość: 183 cm
* szerokość: 61 cm
* grubość: 5 mm
– waga: 700 g

Czyszczenie maty TPE:

Zalecamy czyścić wierzchnią stronę maty raz w tygodniu. Po każdym intensywnym treningu (takim jak np.. hot yoga) należy spryskać matę wodą i wytrzeć ręcznikiem.

Powierzchnia korka zwiększa przyczepność gdy jest wilgotna. Zalecamy spryskać delikatnie mate wodą przed każdym treningiem, aby zwiększyć jej przyczepność.