OBCIĄŻENIA NA NADGARSTKI I KOSTKI EASY FITNESS

Szerokie spektrum zastosowania – obciążniki na nadgarstki i kostki wykorzystasz przy bardzo wielu aktywnościach.

Dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb – Obciążniki na nadgarstki i kostki Easy Fitness to ciężarki w trzech wariantach wagowych – tylko od Ciebie zależy intensywność i jakość treningów.

Pełna wygoda – produkt posiada podwójny rzep umożliwiający regulację i dostosowanie do kostki bądź nadgarstka osoby ćwiczącej.

Kompaktowy rozmiar – ciężarki Easy Fitness są niewielkie i wygodne o ergonomicznym kształcie.

Obciążniki na nadgarstki i kostki renomowanej polskiej marki Easy Fitness to jedyny w swoim rodzaju produkt wspierający trening ogólnorozwojowy całego ciała, a zwłaszcza wzmacniający nogi oraz ramiona, poprawiający dynamikę i koordynację.

Obciążniki wykonano z trwałego materiału odpornego na przetarcia i uszkodzenia w trzech wariantach wagowych – dzięki czemu Nasz produkt można dostosować bezpośrednio do indywidualnych potrzeb. Obciążniki występuje w trzech kolorach:

fioletowym– waga 1 kg

niebieskim – waga 2 kg

szarym – waga 3 kg

Produkt sprzedawany w parach.

Zastosowanie produktu:

– trening fitness

– trening wytrzymałościowy

– trening funkcjonalny

Korzyści w wykorzystania produktu:

 wzmacnia wybrane partie mięśniowe

– zwiększenie wytrzymałości

– poprawa koordynacji nerwowo-mięśniowej

– poprawa dynamiki

Obciążniki na nadgarstki i kostki Easy Fitness  idealnie nadają się do dynamicznych ćwiczeń wzmacniających wybrane partie mięśniowe. Dzięki wykorzystaniu Naszego produktu poprawisz kondycję fizyczną oraz siłę.

Każdy ciężarek posiada swoją unikatową wagę, która umożliwi dostosowanie produktu do Twoich potrzeb.

Obciążniki Easy Fitness (Ankle and Wrist Weights) wykonane są z najwyższej jakości materiału odpornego na przetarcia i uszkodzenia – gwarantujemy długie korzystanie z Naszego produktu.