EKSPANDER GUMOWY KRÓTKI EASY FITNESS

Szerokie spektrum zastosowania – ekspandery Easy Fitness wykorzystywane są w trakcie treningów ogólnorozwojowych oraz podczas rozciągania.

Ponadprzeciętna wytrzymałość – produkt wykonany jest z najwyższej jakości gumy lateksowej zapewniającej optymalną elastyczność oraz trwałość.

Dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb – Ekspandery są dostępne w 3 wariantach oporu – tylko od Ciebie zależy intensywność i jakość treningów.

Kompaktowe rozmiary – Ekspander treningowy to produkt kompaktowy i bardzo lekki. Bez problemu zwiniesz go i zmieścisz w podręcznym plecaku.

Opis produktu:

Krótki ekspander (soft ekspander) renomowanej polskiej marki Easy Fitness to produkt bardzo kompaktowy i lekki, przeznaczony do treningu medycznego, motorycznego, rozgrzewki oraz rehabilitacji.

Dzięki temu produktowi aktywujesz mięśni i wzmocnisz ich najsłabsze partie oraz przywrócisz prawidłowe wzorce ruchu.

Produkt wytworzono z wysokiej jakości lateksu zapewniającego optymalną elastyczność i wytrzymałość, a ergonomiczne rączki wykonane z antypoślizgowej pianki umożliwią wygodne i bezpieczne korzystanie z produktu.

Ekspander  łatwo zwiniesz i schowasz nawet do niewielkiej torebki bądź plecaka, dzięki czemu produkt możesz mieć zawsze pod ręką.

Zastosowanie produktu:

– trening medyczny

– rozgrzewka

– przygotowanie motoryczne

– rehabilitacja

Wykorzystanie produktu:

– aktywacja mięśni

– poprawa siły

– poprawa wytrzymałości

– wzmocnienie słabych partii mięśni

– przywrócenie prawidłowych wzorców ruchu

Każdy Ekspander posiada swoją unikatową siłę oporu, która umożliwi dostosowanie produktu do Twoich potrzeb. Produkt wyposażony jest w antypoślizgowe rączki, które ułatwiają bezpieczne utrzymanie i rozciąganie Ekspandera.

 

Ekspandery Easy Fitness Soft Ekspander wykonane są z najwyższej jakości lateksu, który nie przywiera do skóry, jest antypoślizgowy i bardzo wytrzymały. Produkt jest bardzo elastyczy oraz trwały – umożliwi systematyczny i intensywny trening przez długi okres użytkowania.

 

Nasz produkt zajmuje niewiele miejsca. Możesz go bez problemu zwinąć, schować do torebki albo podręcznego plecaka i mieć zawsze pod ręką. Easy Fitness Soft Ekspander jest niezastąpionym przyrządem podczas treningów.