HANTLE NEOPRENOWE EASY FITNESS

Szerokie spektrum zastosowania – hantelki wykorzystać można podczas zajęć fitness oraz do treningów górnych partii ciała

Dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb – hantle neoprenowe to ciężarki w trzech wariantach wagowych – tylko od Ciebie zależy intensywność i jakość treningów.

Pełna wygoda – produkt wykonany jest z materiałów wysokiej jakości, o wyprofilowanym wygodnym uchwycie, pokrytego antypoślizgową i przyjemną w dotyku powłoką neoprenową.

Kompaktowy rozmiar – ciężarki Easy Fitness są niewielkie i wygodne o ergonomicznym kształcie.

Opis Produktu:

Hantle neoprenowa renomowanej polskiej marki Easy Fitness to wyjątkowy produkt wspierający trening, w szczególności wykorzystywany podczas zajęć fitness.

Dzięki ciężarkom wzmocnisz górne partie mięśniowe, rozwiniesz siłę i wytrzymałość siłową.

Ciężarki wykonano z trwałego tworzywa odpornego na wilgoć i uszkodzenia, w trzech wariantach wagowych – dzięki czemu Nasz produkt można dostosować bezpośrednio do indywidualnych potrzeb. Hantle neoprenowe Easy Fitness występuje w trzech kolorach:

purpurowym – waga 1 kg

niebieskim – waga 2 kg

szarym – waga 3 kg

Produkt sprzedawany w parach.

Zastosowanie produktu:

 trening fitness

– trening siłowy

– trening wytrzymałościowy

– trening funkcjonalny

– trening w domu

– trening medyczny

Korzyści z wykorzystania produktu:

 wzmocnienie górnych partii mięśniowych oraz ramion

– wytrzymałość siłowa

– wzrost siły

Hantelki Easy Fitness mają bardzo szerokie zastosowanie przy treningu górnych partii mięśniowych. Dzięki wykorzystaniu Naszego produktu poprawisz kondycję fizyczną oraz siłę.

 

Każdy ciężarek posiada swoją unikatową wagę, która umożliwi dostosowanie produktu do Twoich potrzeb. 

 

Hantelki Easy Fitness  wykonane są z najwyższej jakości tworzywa pokrytego warstwą neoprenową odporną na wilgoć i uszkodzenia.